SOSYAL SORUMLULUK

ANASAYFA

31

Aralık

2020

“Zeka Sınıfı” Açıldı

Yapımı Çan2 Termik A.Ş. tarafından organize edilen “Zeka Sınıfı”, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda açıldı. Zeka Sınıfı ile öğrencilerin kendini ifade etme, iletişim, mekanik ve sosyal anlamda gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

01

Ocak

2021

Çanspor’un Ana Sponsoru Çan Termik A.Ş.

Çan2 Termik A.Ş., Çan ilçesinin en önemli ortak değerlerinden olan Çanspor’un en büyük destekçilerinden biri. 1946’da kurulan çınarın ana sponsoru olmakla gurur duyuyoruz.

02

Şubat

2021

İlköğretim Okulu’na Teknolojik Altyapı

Çanakkale 23 Eylül İlköğretim Okulu’na 1 adet bilgisayar laboratuvarı, 12 bilgisayar, ağ sistemi, elektrik sistemi ve mobilyalarının kurulumu son teknolojik standartlara uygun olarak gerçekleştirildi.

03

Ocak

2021

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğrencilerine Sponsorluk

Çan2 Termik A.Ş., TÜBİTAK’ın her yıl düzenlediği Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları için Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrencilerine sponsor oldu. 

04

Ocak

2021

Eğitime Destek

Çanakkale’nin Çan ilçesinde Hacı Fatıma Bodur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yemek Üretim Tesisi’nin açılmasına katkı sağlandı. Yemek Üretim Tesisi’nin demirbaş ürünleri alınıp montajlanarak teslim edildi. Ayrıca ihtiyaç sahibi toplam 1.600 öğrenciye araçlarla taşıma yemek verilmeye devam edilmektedir.